Правила поведінки для учнів та батьків ЗО

1. Учні зобов’язані приходити до школи за 15 хв. до початку занять.

2. Учні школи вітаються з персоналом, вчителями та іншими дорослими.

3. Присутність учнів кожного понеділка(початок робочого тижня) та кожної п’ятниці(закінчення робочого тижня) перед початком занять під час звучання Державного Гімну України обов’язкова.

4. Кожен учень зобов’язаний прийти до школи чистим і охайним, з охайною зачіскою.

5. Кожен учень має щоденник, в якому ведуться відповідні записи. Виставлення оцінок за поведінку в щоденник учня відбувається щотижня класним керівником.

6. Для занять на уроці фізкультури учням необхідно мати спортивну форму і спортивне взуття.

7. Учням заборонено приносити до школи непотрібні для занять речі.

8. Всі учні повинні берегти шкільне майно, зелені насадження на території школи, бережливо поводитися зі своїми речами та речами товаришів.

9. У разі навмисного пошкодження шкільного майна, батьки учня зобов’язані відшкодувати матеріальні збитки.

10. Забороняється виносити шкільне майно з класу без дозволу учителя.

11. Під час занять суворо забороняється користуватися мобільними телефонами. Телефон повинен бути вимкнений. При неодноразовому порушенні цієї вимоги телефон забирається і передається батькам учня адміністрацією школи.(Наказ МОН України від 04.05.2017р.№ 420 ”Про використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу”, на виконання рішення колегій МОН України, МВС України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 27.04.2007 р.).

12. Не дозволяється виходити з класу під час навчальних занять без дозволу учителя.

13. Учням забороняється самовільно залишати приміщення школи до закінчення навчальних занять.(У разі погіршення стану здоров’я , виникнення непередбачених обставин, учень може залишити навчальний заклад лише з відома вчителя та у супроводі батьків(осіб, які їх замінюють)).

14. У разі порушення дисципліни учнем школи, класний керівник інформує його батьків. Неодноразове порушення учнем дисципліни тягне за собою викликання до школи батьків та впровадження проти батьків відповідних дій, встановлених законодавством.

15. У разі пропуску навчальних занять з поважних причин, учню необхідно подати відповідну медичну довідку.

16. Суворо забороняється тютюнопалінняя в школі та на її території. Забороняється вживання алкогольних напоїв.

17. Під час перерв учням забороняється бігати сходами, штовхати одне одного, створювати конфліктні ситуації, використовувати непристойні вирази і жести.

18. Під час перерв учням забороняється залишати приміщення школи без супроводу вчителя. Вихід з приміщення здійснюється лише у супроводі класного керівника за заздалегідь складеним маршрутним листом, погодженим директором НВК. (Інструкція з безпеки життєдіяльності учнів у приміщенні та на території навчального закладу під час навчально-виховного процесу, відповідно до “Положення про організацію роботи із охорони праці учасників навчально-виховного процесу”, затвердженого наказом МОН України від 01.08.2001 року № 563.

19. Батьки повинні залишити приміщення закладу за 5 хв до початку першого уроку. При потребі відвідати дитину впродовж її перебування в закладі, батьки заходять до школи лише під час перерв.

20. Забороняється приносити до школи та на її територію вибухові та вогненебезпечні предмети і речовини, спиртні напої, наркотичні речовини, холодну, газову, пневматичну і вогнепальну зброю.

21. Учні повинні дбайливо ставитися до роботи технічного персоналу школи, зберігати чистоту й порядок у туалетних кімнатах, коридорах, виконувати санітарно- гігієнічні правила.

22. Після закінчення занять та позаурочних заходів, учні не мають права знаходитися у приміщенні школи без нагляду педпрацівників.

23. Дані правила внутрішнього розпоряду є обов’язковими для виконання всіма учнями та їх батьками.

Схвалено педрадою 29.08.2018 р. Протокол № 1

Кiлькiсть переглядiв: 103

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.