Додаток 1 до наказу відділу освіти Ставищенської селищної ради від 29.04. 2021 р. № 80

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на посади керівників закладів загальної середньої освіти

Ставищенської селищної ради

Відділом освіти Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області, що знаходиться за адресою вул. Цимбала Сергія, 44, смт Ставище, Білоцерківського району Київської області, 09401( тел. (04565)2-22-34, е-mail: stavosvita@gmail.com, код ЄДРПОУ 44060781) оголошується конкурс на заміщення вакантних посад керівників таких закладів загальної середньої освіти:

Найменування і місцезнаходження закладу освіти Ставищенський навчально-виховний комплекс «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей» № 1 Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області, що знаходиться за адресою: 09401смт Ставище, вул. Цимбала Сергія, 31.
Розкішнянський навчально-виховний комплекс «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – медичний ліцей» Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області, що знаходиться за адресою: 09440, с. Розкішна, вул. Галянта Віталія, 7.
Опорний заклад освіти «Іванівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області, що знаходиться за адресою: 09412, с. Іванівка, вул. Сім’ї Клименків,45.
Василиський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області, що знаходиться за адресою: 09411, с. Василиха, вул. Наумова,12-А.
Кривецький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області, що знаходиться за адресою: 09414, с. Кривець, вул. Шевченка, 27.
Антонівська початкова школа – заклад дошкільної освіти Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області, що знаходиться за адресою: 09433, с.Антонівка, вул. Шкільна, 30.
Найменування посади та умови оплати праці Директор. Посадовий оклад: 14-17 тарифний розряд Єдиної тарифної сітки.
Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту».
Перелік документів, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі Для участі у конкурсі особа, яка претендує на заняття вакантної посади, подає особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) такі документи: - заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно доЗакону України"Про захист персональних даних" (Додаток 1 та Додаток 2 до Положення); - автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); - копія паспорта громадянина України; - копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста); - документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою (наприклад, додаток до документа про освіту, де зазначено, що особа вивчала навчальний предмет/ дисципліну «українська мова»); - копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання; - довідка про відсутність судимості; - довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду; - мотиваційний лист, складений у довільній формі. Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості. Прийняття документів здійснюється уповноваженою особою за описом, копія якого надається особі, яка їх подає, протягом 30 календарних днів з 01.05 до 30.05.2021 року за адресою: вул. Цимбала Сергія, 44, смт Ставище, Білоцерківського району Київської області.
Дата та місце початку конкурсного відбору, етапи його проведення та тривалість Конкурсний відбір проводиться у два етапи в приміщенні відділу освіти за адресою: вул. Цимбала Сергія, 44, смт Ставище, Білоцерківського району Київської області: І етап – 16.06.2021 року (письмове тестування з 30 питань - 60 хвилин та письмове вирішення ситуаційного завдання - 15 хвилин); ІІ етап – 23.06.2021 року (презентація: виступ кандидата – до 20 хвилин; запитання та обговорення – до 10 хвилин).
Прізвище та ім'я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі Кондренко Світлана Олексіївна, 097262 05 08, stavosvita@gmail.com

Начальник відділу освіти І. ОСАДЧИЙ

Кiлькiсть переглядiв: 123

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.