Виховні заходи

/Files/photogallery/1004/IMG_4052 (2).JPG

День Української Хустки

7 грудня у День Української Хустки учні та вчителі нашого НВК долучились до Всеукраїнського фшлешмобу "Зроби фото з хусткою"


/Files/photogallery/777/Изображение 025.jpg

«У серці кожної дитини живе любов до України"

22 січня - весь український народ відзначає День Соборності України. В нашому навчальному закладі пройшла літературно музична композиція, приурочена цьому дню. Мета цього заходу поглибити уявлення про Батьківщину, сприяти вихованню патріотичних почуттів, національної гордості, любові до рідного краю, свого роду.

Учні та вихованці дитячого садка виконали пісню «Україна – це ми», розповідали вірші про Україну та її героїв, які боролися і загинули за її цілісність, говорили про те, що ніхто і ніколи не зможе подолати трудолюбивий український народ. На останок заспівали всі разом Гімн України.


/Files/photogallery/764/Изображение 425.jpg

14 жовтня - День захисника України

Під таким гаслом у нашому НВК пройшов конкурс малюнків. А вихованці дитячого садка разом з вихователем і керівником гуртка Гуртовенко Т. М. зробили своїми руками гарні аплікації.

Роботи учнів і вихованців прикрасять шкільну постійнодіючу виставку.


/Files/photogallery/764/Изображение 01200012.jpg

Акція "Повернись живим"

До Дня захисника України в нашому навчальному закладі пройшла акція «Повернись живим». Учні школи та вихованці дитячого садка готували листівки солдатам, які перебували в зоні АТО, малювали малюнки для своїх односельчан земляків, які воюють за цілісність України на сході країни. П’ять оформлених листівок для п’яти земляків передали волонтерам.


/Files/images/rzne1/Изображение 016.jpg

Національний куточок

Естетично оформлено національний куточок у різновіковій групі дитячого садка нашого навчального закладу.

Розташований національний куточок у світлому, зручному для огляду місці.

Експозиція куточка містить ляльки – дівчинка і хлопчик – у національному вбранні; посуд: миска, горщик, макітра, глечик; музичний дитячий інструмент - сопілка; писанки, вишиваний рушник, портрет Тараса Шевченка.


/Files/photogallery/761/Изображение 008р.jpg

Чарівні звуки, рідне слово - моя сердечна українська мова.

Під таким гаслом у нашому навчальному закладі пройшло свято, приурочене Міжнародному дню рідної мови.

Мова найбільший скарб, одне з багатьох див створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію. Кожна людина завжди має пам’ятати6 хто вона, звідки родом, де її коріння, кожна людина повинна знати свою мову любити її, цінувати, збагачувати, берегти. Саме це кожен учасник свята, а це школярі та вихованці дитячого садка, хотіли донести до серця кожного, хто завітав на свято. За допомогою поетичного слова вони показували красу і багатство рідної мови. Вчитель початкових класів Лисенко К.Г. нагадала всім присутнім про часи, коли українську мову забороняли, пригнічували, придушували.


"Україна - гостинна земля"

Під таким девізом у нашому навчальному закладі пройшов конкурс малюнків. Конкурс проходив з метою формування у школярів почуття патріотизму, громадянського світогляду і громадянської позиції, любові до рідної України, до народу, який проживає на її території, незалежно від віросповідання та кольору шкіри. У своїх малюнках діти показали, що Україна – мирна і єдина країна, а українці - дружній і гостинний народ.


Вшанування Героїв Крут

Крути. Вони стали початком нової доби в історії України Адже майже триста молодих синів України віддали своє життя за волю України. Але їхня кров не була пролита марно. Вшанування пам’яті Героїв Крут відбулося в нашому навчальному закладі. Школярів та вихованців дитячого садка про події під Крутами ознайомила вчитель початкових класів Лисенко К. Г. Вона розповіла про боротьбу студентів з ворогами вільної України. Заспівали всі разом пісню «На Крути» сл. О. Кобця, муз. М. Литвина, прочитали вірші. Хвилиною мочання вшанували Героїв Крут та тих героїв, що загинули на сході за незалежність і єдність України.


День Соборності України

День 22 січня ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Це свято відзначав і наш навчальний заклад. Свято нагадує всім, особливо підростаючому поколінню, що немає окремої Східної і Західної України, у нас єдина держава і ми - єдиний народ. Школярі та вихованці дитячого садка говорили про те, що ми лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови вільної, багатої, демократичної України. На святі був присутній учасник АТО Малімон Л. В., який привітав працівників навчального закладу, учнів, вихованців дитячого садка з цим святом, побажав миру, злагоди і віри в майбутнє нашої України.


Бажаний гість

Малімон Л.В. – повернувшись із зони АТО, де провів майже 6 місяців, є бажаним гостем у нашому навчальному закладі. Він розповідає про суворі будні воїнів АТО, про справжню чоловічу роботу - захищати Батьківщину. Згадує своїх товаришів, з якими пліч-о-пліч воював, ділився хлібом, водою і патронами. Діти із захопленням слухають розповідь односельчанина, тата своєї однокласниці і радіють, що справжні чоловіки – батьки, взявши зброю в руки, зможуть надійно їх захистити у тяжку годину.


Малюнок на асфальті

В нашому навчальному закладі пройшов конкурс малюнків на асфальті. До нього долучилися і учні, і вихованці дитячого садка. Діти з захопленням малювали голубів - символів миру, квіти, голубе небо і яскраве сонечко, себе і своїх батьків. Вони розуміють, що щасливими вони можуть бути тільки тоді, коли на їхній батьківщині – Україні буде мир, а поруч будуть найрідніші люди - їхні батьки.


/Files/photogallery/938/Изображение 007.jpg

Благодійна акція

У навчальному закладі проходять ярмарки на допомогу воїнам АТО. В ній приймають активну участь як школярі, вихованці дитячого садка так і всі працівники. Зароблені кошти перераховуються через банк на потреби воїнів -земляків зі Ставищенщини, які перебувають на сході України в зоні АТО.


/Files/images/rzne/Изображение 015.jpg

В навчальному закладі проводиться робота по вихованню в школярів та вихованців дитячого садка патріотизму, шанобливого ставлення до державних символів України.

Кiлькiсть переглядiв: 212

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.